Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy próbaidő alatt...

Normális, hogy próbaidő alatt alacsonyabb a fizetés?

Figyelt kérdés

Még nem láttam ilyet, csak cafeteriával.

Adott egy határozatlan szerződés:


Próbaidő: 90 nap.

Bérezés: próbaidő alatt bruttó 235 000, próbaidő leteltével bruttó 265 000 forint.


ilyet szoktak? nem láttam még ilyet.


2017. ápr. 15. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen csinálják ezt.
2017. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Baromság szerintem. Egyébként ez a fizu is az, mondjuk 8 általánossal lehet, hogy OK, de normális ember tuti nem fog ennyiért elmenni hozzátok, csak valami agyhalott.
2017. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet realitása, hiszen a betanulás alatt nyilván nem teljesértékű a munkád.
2017. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ilyen helyen. Próbaidő után emeltek, sőt a különbözetet is kifizették az első hónapra. Mondjuk stresszes hely volt, sokan mondtak fel a próbaidő alatt. Ezzel is próbáltak ösztönözni a maradásra.
2017. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ez a fizu is az, mondjuk 8 általánossal lehet, hogy OK, de normális ember tuti nem fog ennyiért elmenni hozzátok, csak valami agyhalott."


Nem akarlak megbántani, kedves hozzászóló, csak jelzem, hogy Magyarországon nagyon sok "agyhalott" még kevesebbért is vállalna munkát, ha lenne rá lehetősége.

Én lassan 30 éve járok nap, mint nap dolgozni, de nincs ennyi a bruttó fizetésem, pedig nem 8 általánosom van. Mondjuk én őket sem nézem le, sőt időnként minden elismerésem az övüké, többet letesznek sokszor az asztalra, mint akár Te, vagy én.

Viszont az agyhalottak nevében kikérem magamnak a hozzászólásodat! Ezt akkor is megtenném, ha sokat keresnék.

Ha ennyire lenézel másokat, inkább ne is nyilvánulj meg sehol. Köszönöm szépen!

2017. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!