Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kezdőként OKJ-s pü és számvite...

Kezdőként OKJ-s pü és számviteli ügyintéző végzettséggel mennyi nettó fizetés kérhető próbaidő után könyvelőként vidéki megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés
Végzettség: Pü és számviteli ügyintéző, egy befejezetlen közgazdasági főiskola (családi okok miatt), és szept-től kezdem a mérlegképes könyvelőt. Jelenleg próbaidős vagyok, kapok egy nettó összeget, de ha munkaszerződésre kerül a sor nem szeretnék túl keveset sem mondani. A munkatársaim: egyik részmunkaidőben 90E + 15E lakáscélú támogatást fizet a főnök 6-7 éve van ott, másik teljes munkaidőben 190E fölött keres 4 éve van ott első munkahelye, mindkettőnek főiskolai végzettsége van. Másik helyen 120E adnak próbaidőre, multinál 150E.

2016. júl. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minimálbér.
2016. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Jelenleg próbaidős vagyok, kapok egy nettó összeget, de ha munkaszerződésre kerül a sor


Magyarul most feketén dolgozol, mert a próbaidő is a munkaszerződés megkötése után kezdődik...

2016. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
#2: Vagy ez csak egy provokatív kamukérdés, mert egyszer voltam életembe könyvelői állásinterjún, de ott minimálbért kaptam volna MSC-vel szintén vidéki megyeszékhelyen, szóval erről ennyit.
2016. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ügyintézőivel, folyamatban levő mk-sel kaptam könyvelő állást, és nem minimálbért (Zalaegerszeg)
2016. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyszerűsített munkaszerződéssel dolgozom heti bejelentésekkel a NAV felé, szóval nem feketén, de nyilván nem annyi fizetésért mint aki rendes munkaszerződéssel van felvéve.

És nem provokatív a kérdés, mert ténylegesen dolgozom a könyvelőirodába és nem minimálbérért, de ha valakinek nehezére esik válaszolni vagy nem tud/akar normálisan akkor kérem lépjen tovább, mert az engem nem érdekel, hogy a kérdés mögött milyen szándékot feltételez és választ nem ír. Továbbá google-zni én is tudok, olyanok válaszára lennék kíváncsi akik konkrétan ebben a munkakörben dolgoznak.

2016. júl. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!