Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vonjam vissza a rendelé...

Hogyan vonjam vissza a rendelést ebayen ha már kifizettem?

Figyelt kérdés
Nos a probléma az hogy tesóm rendelt valamit amiről fogalma se volt mi... kifizette ez 3 napja történt elvileg már úton van a csomag kb 2 napja. Tegnap és ma is írtam a eladónak hogy mi történt nem kell a csomag mert véletlen volt a megrendelés. De nem válaszolnak két napja. Paypalt használt. Hogyan lehet az üzeneten kívül figyelmeztetni hogy nem kell és a pénzt utalja vissza. Nem igen értek az ebayhez soha nem vásároltunk rajta.
2017. ápr. 16. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha már fel lett adva

Ha megérkezik visszaküldheted esetleg, ha az eladó lapján van ilyen opció

Amúgy mi az és mennyiért? Lehet el lehetne adni

2017. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
E-cigi tank Geekvape griffin 25 rta. 15 euro de szerintem nem eredeti enyiért. Na de mindegy nem válaszol 3 napja de már van egy ismerősöm aki megveszi tőlem úgy hogy nem lettem minuszba. :D
2017. ápr. 17. 08:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ma írtak hogy rendben megállítják és vissza küldik a pénzem.
2017. ápr. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!