Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sziget fesztiválon keresek...

Sziget fesztiválon keresek diák munkát bérletért/napijegyért?

Figyelt kérdés

Szeretnék 1-2 napra kimenni szigetre,de nem tudom megfizetni és hallottam,hogy lehet különböző kisegítő állásokat vállalni napközben,hogy cserébe este bent maradhassak,tudtok ilyeneket/hool tudok ennek utánajárni?

16/l



2017. ápr. 22. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj fesztiválokra dolgozni, nem olyan jó mint amilyennek tűnik. Sokkal jobban jársz ha valami más munkát vállalsz előtte és kifizeted a bérletet. Amúgy olyat amit írtál sehol nem találsz, általában egész nap dolgozni kell (12 órát) kicsit többért mint a minimálbér és olyat sztorikat is hallottam hogy nem is mindig fizették ki őket (persze nem azokat akik konkrétan a szigetnek dolgoztak), hanem más kisebb vállalkozókat.

Amúgy valószínűleg feltétel a betöltött 18 életév, mert a legtöbb esetben kiszolgálót keresnek és nyilván a legtöbben nem ásványvizet akarnak ott venni, hanem alkoholt, amit te nem szolgálhatsz ki.

2017. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy elmész önkéntesnek...és szedheted a szemetet meg takaríthatod a wc környékét...azzal mondjuk számolj, hogy a cuccod olyan helyen lesz, ahol a többi önkéntesé, és 2-3 éve öcsém kipróbálta, de lenyúlták a cuccát, ameddig ő nem volt ott...
2017. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Vagy szedj össze egy faszit, aki kivisz egy kis extráért.
2017. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!