Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Építészmérnök, villamosmérnök...

Építészmérnök, villamosmérnök vagy informatikus legyek inkább?

Figyelt kérdés
Még csak középiskolás vagyok ( szeretek előre tervezgetni :D), matek tagozatos. Eddig mindig ötös voltam angolból is ( most se okoz különösebb nehézséget ), de sosem szerettem igazán.

2017. ápr. 23. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Fordíts a sorrenden.

Info, villi, építő.

2017. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
ahogy az első mondja + angol ÉS német tárgyalási szinten
2017. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Én villamosmérnöknek tanulok, de informatikában szerintem több a lóvé, na persze villamosmérnökként se járnál rosszul, na meg a villamosmérnök életében ott van a programozás is, szakiránya válogatja, hogy mennyire. Építészek eléggé alul vannak fizetve ahhoz képest, hogy szívnak ők is rendesen az egyetemen.


Ha mindhárom teljesen egyformán érdekel akkor tényleg a fordított sorrend a nyerő.

2017. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnök.

A munkádhoz szükséges informatikai ismereteket akár önképzéssel akár tanfolyamokon is elsajátíthatod és villamosmérnökként bármikor válthatsz informatikai irányba.

Ez fordítva nem mondható el.

Villamosmérnökként sokkal több ipari állásra lesz lehetőséged.

20-30 év távlatában informatikusként folyamatosan a fiatalokkal versenyezve kell dolgoznod és egyszer eljön az az idő amikor már nem tudsz lépést tartani.

Egy termelő vállalatnál villamosmérnök végzettséggel a termelésirányítás, karbantartás, mérnökség vonalon is hosszú távon biztos megélhetést találsz.

2017. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Villamosmernoki aztán info szerintem
2017. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én építőmérnök vagyok és az építész-építőmérnök szakot felejtsd el, mert egy mucsaröcsögei 6 órában dolgozó kocsmáros is többet keres nálunk.
2017. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam hogy az építészmérnökök általában nagyon rosszul keresnek. Pedig ha kicsit többet adnának fizetésnek az lennék legszívesebben :(((
2017. ápr. 24. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Építészmérnök szakokat gyorsan felejtsd el max akkor okes ha van tapasztalatod is ki tudsz menni pl Dubaiba.

Villany vagy mérnökinfó ezek a legjobbak.

2017. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Építő/építész felejtős. Villamos vagy infós mérnökkel jól jársz, hogy ha megtanulod a szakmát. Egy nyelvet azért tanulj meg magas szinten mellé.
2017. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem utolsó két nyelvet kell tàrgyalàsi szinten beszélni.

Angol és német aztàn ha még arab es oroszt hozzàteszel az màr hab a tortàn.

2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!