Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen rendeltem egy...

BRóbertó kérdése:

Aliexpressen rendeltem egy cipōt, megkaptam, de kicsi. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
A kereskedō felajánlotta, ha vissza küldōm vissza utalja a pénzem. Igen ám, de nem tudom õk, hogy tudják ingyen szállítási költséggel küldeni, nekem a Magyar Posta majdnem a cipō értéket kérné el posta költségre Kinába. kereskedō felajánlotta, ha vissza küldōm vissza utalja a pénzem. Igen ám, de nem tudom õk, hogy tudják ingyen szállítási költséggel küldeni, nekem a Magyar Posta majdnem a cipō értéket kérné el posta költségre Kinába. Milyen lehetõségem maradt még?

2017. ápr. 27. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

áh ezt már elcseszted, korábban kellett volna kérdezned.


de

1, ilyen dolgot nem rendelünk úgy h ne tudjuk felróbálni

2, sokszoros tapasztalat: ha gond van egy termékkel, az egyetlen megoldás h "nem kaptad meg", az össze stöbbibe bele tudnak kötni. így pedig visszakapod a pénzed. a kiskínai mindent elkövet, h ne kelljen pénzt visszaadni, hibás termék vagy elveszett termék esetén is azt mondja, h jaj ne csinálj semmit, azonnal küldi a másikat (aztán persze vagy küldi vagy nem), tehát iylenbe se menj bele soha, csakis pénz vissza és kész.

3, aliexpresszt hanyagolni kell, ebayen rendeld meg a dolgokat, mert azoknak a pénzvisszafizetési garanciája tényleg működik, és tényleg lebaxxa a kereskedőt, ha bármi probléma felmerül.

2017. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ebay-en jártam így. Vettem cipőt, nagy lett. Szóltam semmi gond. A cipővel együtt a dobozban ott volt a garancia papír mellett egy felragasztható papír amit a dobozra kellett felragasztani, és így ingyen volt a visszapostázása.

Egyébként az elsőnek a tanácsa, hogy minden esetben azt kell mondani, hogy az áru nem érkezett meg, csak addig működik amíg a csomag nem úgy jön, hogy átvételkor alá kell írnod az elismervényt. Ha így jön akkor a "nem érkezett meg " nem fog működni.

2017. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Az 1. az nem ért a kereskedelemhez. Nehogy úgy működjön már, hogy vissza pénzt és kész. Ezt te ba..tad el.

Arra én kiváncsi lennék ha ti lennétek az eladó , milyen gyorsan és gondolkodás nélkül vissza adnátok a pénzt, csak azért mert valaki szarul adja meg a méretet. Azt előtte tudni kell , mi van ha nem lesz jó. Ennek is utána kell járni és nem utólag. Szerintem az eladótól az volt a legkorrektebb hogy azt javasolta , küld vissza és vissza fizeti az árát. Az őt aztán nem érdekli hogy sok a posta költség neked. Ha úgy működne mint az 1. irja (normális ez) , elküldhetne több ezer pár cipőt , majd posta fordultával meg utalhatná vissza a pénzt. Hát ilyen nincs.

2017. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Add el valakinek és rendelj nagyobbat.
2017. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg valamelyik magyar oldalon, add el, és rendelj nagyobbat!
2017. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a válaszokat, már eladtam családon belül. Tanulság a vietnami 12 es nagyobb a kínai 12 esnél. Mert a régi cipőim vietnamiak és azok jók.
2017. ápr. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!