Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlatan tombolát szeretnék...

Ingatlatan tombolát szeretnék rendezni a magyar lakosok számára az osztrák magyar határnál lévő házam szeretném eladni ez lehetséges? Lentebb írom a saját véleményem

Figyelt kérdés
Ha nekem van az osztrák magyar határon egy házam és az osztrák földrészre esik de szeretném egyedi módon eladni mégpedig ingatlan tombola formájában és ha én ezt magyarországon reklámozom de ausztriában jelentem be a tevékenységet akkor a magyar hatóság megbüntethet engem ? Mert elvileg az is szankciót von maga után ha reklámozok illegális szerencsejátékkal foglalkozó weboldalt . De ha aztvesszük akkor egy külföldi oldalt reklámozok ami nem illegális nem ?
2017. ápr. 27. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, ha megkérdezik azt mond hogy osztrák vagy. Ne a magyarokat általánosítsák rólad.
2017. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.- eleve tudod, hogy illegális, amit akarsz csinálni, de ki akarod játszani a törvényeket... én a helyedben nem tenném, ugyanis az utóbbi időben igencsak rámentek a tiltott szerencsejáték ellenőrzésére. És nem, az nem számít, hogy külföldi oldal - attól még blokkolják és megbüntethetnek sok százezer ft-ra. Az utóbbi időben jó pár külföldön bejegyzett céggel is megtették.

2.- hol van bejegyezve a földtulajdon? és még számtalan kérdés felvetődhet, de most már késő van, nem részletezem...


És mi lenne, ha egyszerűen csak meghirdetnéd és eladnád...? :-)

2017. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!