Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Szép kártyára ti hogyan...

A Szép kártyára ti hogyan szoktátok elosztani a pénzt a 3 zsebbe? Az egész összeget vagy csak egy részét érdemes rátenni?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam van egy alap,100. 000 forintos része a rekreációs célra adható munkáltatói támogatásnak. Ez benne van a besorolási bérünk szerint igényelhető összegben vagy azon felül lehet még igényelni?

2017. ápr. 28. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

minden zseb éves szinten maximalizálva van, ezt leszámítva úgy osztod el, ahogy akarod, nincs alap.


én a kajára tolok amit csak tudok

2017. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Hogy nálatok mi van benne, azt mi nem tudhatjuk, olvasd el a cafeteria szabályzatotokat. És nem, nincsen alap meg minimum, csak minden zsebnek éves maximuma: szálláshely 225 ezer, vendéglátás 150 ezer, rekreáció 75 ezer. Tehát 100-at nem is adhat a munkáltató kedvezményesen rekreációra... Nem kevered véletlenül az idéntől új cafeteria elemmel, hogy évi 100 ezret kp-ban is kifizethet a munkáltató? Én egyébként nem kapok annyit, hogy nagyon el kelljen osztani, az egész vendéglátásra megy. A párom többet kap, ő a vendéglátást és a rekreációt is ki tudja maxolni, szálláshelyre nem kér, mert az nem túl sok mindenre jó.
2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Kettes vagyok, annyival kiegészítem, hogy egy ismerősömnek pl egész más szorzókkal számolnak, mint "normális", és pl míg tavaly mindenki 8 ezer Erzsébet utalványt kapott, ő alapból 5-öt, és ezen felül volt választható cafeteria, ahol még kérhetett 8-at. Szóval simán lehet, hogy nálatok mégis van valami megkötés/alap, de ezt mi nem tudhatjuk.
2017. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!