Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapestre érdemes felköltözni...

Budapestre érdemes felköltözni úgy h még nincs állásunk? 1-2 hónap alatt el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Elég messze lakom és elég költséges is lenne az interjúra járás..Ezenkívül szükséges minden állásra interneten jelentkezni?Nem lehet csak egyszerűen elmenni az adott helyre önéletrajzzal a kézben?
2017. ápr. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

ez annak a függvénye, hogy mihez értessz. ha van egy jó szakmád, ráadásul még gyakorlatod is benne, akkor bemehetsz ilyen specifikus helyekre érdeklődni, van-e álláslehetőség.


de ugyanez igaz arra is, ha nincs semmi használható végzettséged. rákeresel valami üzemre, ahova nagy valószínűséggel szoktak keresni betanított munkást, és megpróbálod.

2017. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,hát angolul beszélek folyékonyan..habár az már alap..plusz van tapasztalatom vendéglátásban..de nem abban szeretnék elhelyezkedni,már egy eladói állás is megfelelne,csak ha annyit fizetnének amiből lehet normálisan megélni..nem vagyok nagyravágyó,legyen csak szobabérlésre,kajára és némi szórakozásra elég.
2017. ápr. 28. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én így költöztem fel, költözés utan 3 nappal mar dolgoztam . Kb 2 hetig folyamatossan adtam be egy csomó pályázatot , simán megildhato
2017. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogy pályáztál?Csak interneten keresztül vagy személyesen is elmentél különböző helyekre önéletrajzzal?Eladói munkából meglehet élni?
2017. ápr. 29. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Friss bsc-s, természettudományi diplomával nekem 7-8 hónap volt mire olyan állást találtam, ami nem derogalt. Ha csak egy munka kell, akkor lesz hamar de nem biztos hogy az fedezi a kiadásaid csak kevésbé fog apadni a megtakarításod, amíg nem találsz egy normális munkát. Kezdő tőkének nem árt fél millió ha saját lakást berelenel és nem csak szoba , 2 havi kaució + 1. Havi lakbér rögtön elvisz közel 300-at, 2 hónapra kaja +bérlet + rezsi már 150-160...
2017. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eladoi állasból nemnlehte rendesen megélni.

Abból dunát lehet rekeszteni.

A vendéglátás is trágya de olyan hiány van belölle,hogy gyakorlatilag te szabod meg hogy menyiért vagy hajlandó dolgozni.

Ha lenne "2kezi" szakmád (nem mindegy hogy milyen) én nem is keresnék itthon semmit. Vagy dolgoznék arany árban.

2017. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!