Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 40 millió forint befektetésre...

40 millió forint befektetésre Budapesten, mi a legjobb opció?

Figyelt kérdés

Van 40 millió forintom amit be szeretnék fektetni, de sosem foglalkoztam a témával még, nem értek igazából, hozzá, milyen opcióim vannak, mi lehet a legjobb döntés ezzel a pénzzel kapcsolatban? Érdemes egy pénzügyi tanácsadóval konzultálni vagy csak lehúznak úgyis?

Vegyek ingatlant/ingatlanokat?



2017. ápr. 29. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Független pénzügyi tanácsadót keress (független=te fizetsz a tanácsadásért).

De érdemes a kiszamolo.hu-t is olvasni, sok témába vágó, érthetően leírt cikk van ott.

2017. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem értesz hozzá, akkor vegyél belőle prémium magyar állampapírt (pmák) az államkincstárnál, mielőtt jön pár ügynök, aki belevisz valami lehúzásba.
2017. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
igen, téged mindenki csak lehúz.. de egy noname oldalon lévő emberekben megbízhatsz szó nélkül.
2017. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Noname ember nem kap jutalékot arra amit itt ajánl, az ügynök meg jutalékért dolgozik amit az fizet pluszban akire rásózza a terméket.
2017. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél ingatlant én is ezt tettem
2017. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Ingatlan most fog leesni, aranyat vegyél.
2017. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Milyen 8-4 ig munkából szerezted ezt az összeget???
2017. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

3:

Ja, csakhogy én magas ívben teszek rá, hogy hallgat-e a tanácsomra, addig az ügynökök a jutalékokból élnek. A lakossági állampapír meg faék egyszerűségű, a legfontosabb meg az, hogy olyanba fektessünk, amit fel tudunk fogni.

2017. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet jól válaszolni rá. Egyrészt mert nem tudni mihez értesz, másrészt meg mert előre sok esetben akkor se tudni mi fog történni, ha ért az ember a befektetéséhez. Amit a második válaszoló írt az állampapír biztonságos de nem is ad akkora hozamot, amitől lényegesen nő majd a pénz. Persze ha nagy az összeg, akkor pár százalékért is megéri. A tanácsadókban én nem bízom mert ha értenék a dolgukat akkor mind gazdag lenne, csak a saját pénzével foglalkozna. Mi is beszéltünk már ilyen tanácsadóval, semmi olyat nem mondott amit magunktól ne tudtunk volna. Időpazarlás volt. Az ingatlan az mindig jó üzlet lehet, de azt is többféleképpen lehet felhasználni, ezért nem lehet kimondani, hogy jó ötlet vagy nem. Még sok dologtól is függ, például mikor kell majd a pénz, akarsz e foglalkozni a befektetéssel sűrűn stb. Ezek is befolyásolják a jó döntést. Nekünk is be lehetne fektetni hasonló összeget, és már jó régóta gondolkozunk. Csak nekünk megvan a terület (építészet) ami könnyíti a döntést. Amúgy szerintem: ha nem ért hozzá az ember/nem akar bukni biztonságos befektetés kell pl: állampapír. Ha kockáztatni akar és ért a témához akkor ingatlanbefektetés/vállalkozás/mind2.
2017. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amihez értesz, vagy amit szeretsz, és szivesen gondoskodol róla, azt vegyél belőle.

40 millió hoz annyit egy hónapban, ami fedezi 2 ember megélhetését.

2017. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!