Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legjobb és legegyszerűbb...

Mi a legjobb és legegyszerűbb módja annak, hogy havi nettó 500 ezer forint jövedelemre tegyek szert? (Értelmes ötleteket várok)

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs egyszerű mód. Kemény munkával, nagy tehetséggel vagy sok szerencsével jó állást kell szerezni.
2010. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Magyarországon ez kb. bruttó 1 milliónak felel meg, és ennyi pénzt általában multiknál keresnek a nagyobb vezetők. A politikusok ennek a többszörösét viszik haza, már szinte a költségtérítésből (adómentes) összejön ennyi, és még bizottsági tagságok, alapbér stb...

Talán egyes tisztek is ennyit kapnak, ha külszolgálatra(!) küldik őket, de ugyebár ott meg is lehet halni.


Külföldön egyszerűbb ennyit megkeresni, pl. Franciaországban ha jól rémlik a minimálbér 285ezer nettó, és ha mosogatással ennyi összejön, akkor egy átlagmunkával a duplája is. Sok szakmunkás megy ki Németországba és állítólag ott sem fizetnek rosszul...


De magasabb végzettséggel (pl. orvos) nyugatabbra havi nettó egymilliót is lazán meg lehet keresni.

2010. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél celeb


Így akkor is sokat kereshetsz ha tehetségtelen vagy

2010. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű médiamunkásként (szerkesztő, vágó stb.) is lehet ennyit keresni, csak iskola meg nyilván kapcsolatok kellenek hozzá. lehetsz még fordító, jogász vagy marketinges. ha nincs sulid, nem tudom, akkor kapcsolatok nagy szerencse vagy marad a tisztességtele út.
2010. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül, áruld el nekem is!
2010. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van egy lehetőség( otthonról végezhető) csak itt nem reklámozhatom. én is ezt csinálom, és havi 400-500ezer összejön. ha gondolod, hívj fel 06-70/339-3502
2010. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyél be 150 milliót a bankba havi lekötésre, évi 4% kamattal. Pontosan havi 500 ezer lesz ebből a jövedelmed. Ez a legjobb és a legegyszerűbb sztem:)
2010. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél pilóta, ők keresnek havi 1milliót is. vagy légiirányító, ők is szépen keresnek, bár ott pontosan nem tudom mennyit.
2010. máj. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csinálj céget!adj el számlát!ha ügyes vagy nem kerülsz dutyiba
2010. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!