Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis help! Külföldr...

Nahoa kérdése:

Kellene egy kis help! Külföldről akarnék rendelni ruhát, de nem tudom milyen méretben. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kérdezősködtem és azt hallottam, hogy ha az ázsiai méret tegyük fel M, akkor jobb, ha L-eset rendelünk, mert az valószínűleg jobb. Ellenben ahogy nézegettem a megadott mérettáblázatot, van, amikor jobb lenne az M-es méret, de ha másik méretemet nézem, az meg pont L-esbe illik bele. Mit tanácsoltok? Rendeljem meg az L-es méretet?

Egy mérettáblázatot belinkelek.

[link]


Mellkas miatt, vagyis első oszlop miatt az M lenne a jobb, de L-es kellene a kövi oszlop miatt.



2017. máj. 1. 12:26
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Bármelyiket is rendeled, ne lepődj meg, ha a méretnek köze nincs a mérettáblázatban leírtakhoz, valamint maga a ruha se nem úgy néz ki, se nem úgy áll, mint ahogy az a képen látszik. Ez sokak tapasztalata.
2017. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 2 méret között határeset vagy, mindig a nagyobbat kell rendelni. Ázsiai méretnél pedig nyugodtan rendelhetsz 2 számmal nagyobbat, mint az európai méreted.
2017. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!