Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e valakinek plus500...

Van-e valakinek plus500 tözsdei éles számlája amit rendszeresen használ?

Figyelt kérdés

Ami még érdekelne az az hogy a plus500 rendesen kifizeti-e az ügyfeleit?

Előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalaitokat!



2017. máj. 9. 20:04
 1/5 anonim válasza:
41%
Ha komolyan akarsz a tőzsdével foglalkozni, AKK NE A PLUS500-AL tedd azt!!! Vannak erre sokkal komolyabb cégek pl.:xm.com vagy az ironfx! de mindenképp olyan céghez menj ahol metetrade4-es kereskedési platformot lehet használni! A plus500 felülete szándékosan le van butítva, abban a programban gyakorlatilag képtelenség elemezni.....
2017. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van számlám, és rendszeresen használom.

Gondolom kifizeti, de én képtelen vagyok vagyok rajta nyerni, így mindig elbukom a pénzemet.

Már azon agyalok, hogy valamit csalnak, mert a nagy számok törvénye szerint 20 próbából legalább 1x elkéne találnom a helyes irányt, de nem így van, amint megnyitok egy short vagy long pozíciót abban a pillanatban megfordul a trend és meg sem áll a veszteséges zárásig, utána fordul és vissza. Ha nem állítok be veszteséges zárást, akkor elég a számlám, ami már többször is megtörtént itt.

Minap például az olaj emelkedésére raktam, egész nap emelkedett, de pont akkor amikor pozícióm volt leszúrt egyet és a bőven ráhagyott veszteséges zárást megütötte, így búcsúztam a tőkém 20%-tól megint.

Most megint belevettem mert emelkedett az órás és a napi grafikonon, gondolhatod, azóta esik megint, de most nem állítok be veszteséges zárást, ha elég a számla akkor végleg befejeztem itt mert ez már statisztikailag lehetetlen szerintem, hogy valaki ennyire szerencsétlen legyen mint én.

Érdekességként még megemlítem, hogy a demóban 67% -os volt a nyerésem, az élesben 5%, pedig ugyanazokkal kereskedem.


Én még csak raktam be, nem keveset, és mind elégett eddig, tanultam sokat a kereskedésről, de ez itt semmit sem ért nekem.

Azért megnyugvás lenne nekem, ha kiderülne egyszer, hogy manipulálják a grafikonjukon az árfolyamokat.

Telefonról, böngészőből és telepített programból is nagyon jól lehet használni a programjukat, az ügyletek másodpercek alatt lezajlanak, a nyereség vagyis a veszteség azonnal realizálódik.


Azóta is esik az ára, meg is jött az SMS a letéti felhívásról óramű pontossággal :(

Egy jó tanács a végére, csak annyi pénzt rakjál be amennyit, ha felgyújtasz és szemed láttára porrá ég, akkor az nem jelent neked semmit, érzések nélkül végignézed és továbblépsz.


Van ismerősöm aki megmutatta nekem, hogy hogyan kell itt kereskedni, azóta is siratja a pénzét.


Jó lenne olyan vélemény is akiknek pozitív tapasztalata van a PLUS500 -al kapcsolatban.

2017. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2/2 folytatás...

A számla elégett, majd utána ismét pattant és azóta emelkedik megint az árfolyam.

Töröltettem a számlámat.

2017. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 johny85 ***** válasza:
mért nem vetettétek össze a piaci zárást más hasonló oldalal vagy programmal?
2018. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek! :)
2018. febr. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!