Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek gyorsan pénzt?

Hogyan szerezzek gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendö 3 hónapban nem fogok tudni dolgozni, viszont pénzre lenne szüksègem (a baki kölcsön vagy egyéb kölcsön kizárva) fektettem internetre pár dolgot de azok se biztos hogy egyböl elkellnek, hogyan tudnék máskèppen gyorsan pénzhez jutni? (Ne ilyen millios összegeket képzeljünk el)

2017. máj. 15. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
kérsz rokontól vagy bejelentkezel munkanélkülire és kapsz 90 napig pénzt, ha volt elég munkaviszonyod az elmúlt 4 évben
2017. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak 3 évet vizsgál a munkaügyi. Abban az időszakban kell legalább 365 nap munkaviszony.
2017. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Stock exchange/crypto currency trade.
2017. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álláskeresési támogatásnál az elmúlt 3 év alatt kell 360 nap biztosítotti jogviszonynak lenni - hogy pontosítsak.


Ezen kívül, ha van arany ékszered, műszaki cikked, akkor esetleg zálogba teheted 3 hónapra.

Azért sokat javítana a helyzeten, ha legalább azt elárulnád, hogy mennyi pénzt akarsz szerezni. pl. úgy tudom, a Provident 30-40 ezret pl. jövedelemigazolás nélkül is ad - igaz, otthoni szolgáltatással, ami elég drága.


"Az elkövetkezendö 3 hónapban nem fogok tudni dolgozni,"

Miért? Egy-egy napot sem, hétvégén? Vannak alkalmi munkák is - nem csak tartós munkaviszony.


Több ötletem nincs, csak ez a 3, kifogytam :-)

2017. máj. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Direkt értékesítéssel pl.
2017. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!