Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire érintene meg,200....

Mennyire érintene meg,200. 000 Ft hirtelen pénzkiadás?

Figyelt kérdés

Azért gondolkozom ezen a kérdésen, mert most pont abban a helyzetben vagyok, hogy derült égből bejött egy 200.000-es kiadás, kíváncsi vagyok arra, hogy a nagy átlag ezt hogyan kezelné, miből fizetné.


Nem tervezett összeg, nem veszel belőle semmi értelmes dolgot, úgy fogd fel, mint egy bírság.



2017. máj. 19. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egyáltalán nem érezném meg. A szüleim már megéreznék, de ennyi félretett pénzük azért akad általában, szóval nagy változás nem lenne, csak előrők kéne kezdeni a spórolást. A párom anyja jó ideje tervez egy kisebb fejújítást, és az elúlt 2-3 évben nem sikerült ennyit összespórolni, szóval egy váratlan helyzetben neki ott vége is lenne.
2017. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
45%
Én tényleg örülök neki hogy Magyarországon mindenkinek ilyen jól megy és hogy ilyen jól keres mindenki hogy 200.000ft váratlan kiadás nem gond!Én sajnos csak havi nettó 77.000 keresek tisztességes munkával.Örülök hogy mindenki másnak nem ilyen szar a helyzete mint nekem!
2017. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, dehogy örülsz. Meg tudnál ölni bennünket. Miért nem keresel több pénzt?
2017. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem most eléggé földhöz vágna.
2017. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában van 1-1.5 milló forint a folyószámlámon, ha bármi közepes kiadás beüt, akkor ki tudom fizetni, ha ennél nagyobb összegről lenne szó, akkor adok el állampapírt, részvényt, az fedezi.
2017. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Idegesítene, mint minden váratlan, felesleges kiadás, de nem okozna nagy gondot kifizetni. Mindig van legalább egy pár milliós megtakarításom, ami könnyen hozzáférhető. Pont az ilyen előre nem látható helyzetek miatt.
2017. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit megérintene, az ne a neten lógjon. Szóval lépek én is. :D
2017. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem keresek sokat, mert még tanulok, de nem is költök sokat, ezért nem okozna problémát. Nem örülnék neki, mert nem azért spórolok, hogy pl. egy bírság elvigye, van 100 dolog, amire amúgy is gyűjteni kell.
2017. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!