Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera rendelés: ha Pick-Pack...

Bence1277 kérdése:

Vatera rendelés: ha Pick-Pack pontra rendelek valamit, mennyi idő alatt hozzák ki?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hete leadtam a rendelést és még mindíg nem jött meg! A termék Budapestről, a VIII. kerületből jön, Jász-Nagykun-Szolnok megyéből, Alattyánból rendeltem.

2017. máj. 19. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít, hogy hová rendeled, hanem az, hogy milyen az eladó, illetve honnan jön az áru?

Ha pl. Kínából, akkor több hét is lehet a szállítási idő...

De az is lehet, hogy az eladónak hirtelen feltorlódtak az eladásai és nem győzi... Jut eszembe: megkérdezted már az eladót, hogy feladta-e és ha nem, akkor mikor fogja tudni feladni, ill. mikorra várhatod az árut?

2017. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anc ***** válasza:
Igen, ahogyan az előttem szóló is írta, mindenképpen érdeklődnöd kellene az eladónál. Lehet, hogy még fel se adta a csomagot. Amúgy feladás után szerintem kb 3 munkanap alatt meg kellene érkeznie.
2017. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!