Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell a BINATEX nél a...

Hogy kell a BINATEX nél a pénzt kivenni, ugyanis én megprobaltam de elutasitják a kifizetést . N Beirtam a kártyaszámot ahogy kérik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 22:14
1 2
 11/14 Julianna Tejfel válasza:
Jah, és marhara nm átverés. Csak gondolkodni is kell. Az meg nem megy mindenkinek.
2017. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

11


Merő véletlen, hogy csak friss regesetől lehet pozitív véleményt olvasni... :D

2017. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 FreddyElm válasza:
Üdv. Itt és most teszek pontot a Binatex kérdésre az egyik legkomolyabb magyar (és egyéb nyelven elérhető) Bináris opciós kereskedéssel foglalkozó céghez regisztráltam... Szerintük is a Binatex csaló sőt... nem is az hogy csaló csak a Cysec (CyprusiSecuriti) nem ellenőrzi és onnantól kezdve szar az egész ,,, most fogom törölni a regisztrációmat ha sikerül... hívogatnak ilyen olyan dolgokkal bónuszokkal... gyerekek ha valaki nem tudná magyarországon a BÓNUSZ illegális és amikor nekik elmondtam csak hebegtek- habogtak... csaló senkiháziak ennyi,,, rám is tették a telefont nagy durcizva. Üdv
2017. okt. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Nekem ugyanugy kifizette kártyaszámra mint ahogy fizettem kártyával
2017. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!