Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Emotion limonadekat hogyan kell kesziteni?

Mibol mennyit kell tenni? Hazi limonadehoz mibol mennyi kell.Etteremben fogok dolgozni es szeretnem tudni h a szabalyos? Vagy ilyen dolgokat vagy hasonlókat honnan tudok tanulni

05-19 22:55  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet vonalkódot készíteni?
Hogyan kell hitel előterjesztést írni? Illetve egy megadott eredménykimutatás alapján értelmezni a vállalat helyzetét, ami alapján el lehet készíteni az előterjesztést.
Vásároltam a Vaterán egy könyvet. Kifizettem, megkaptam. Most szeretnék értékelést késziteni az eladóról, de nem tudom hogyan kell. Segitene valaki? Köszönöm.
Milyen jó könyvet érdemes elolvasni, ami megtanít üzleti tervet készíteni?
Szeretek kis videókat készíteni és kinéztem magamnak egy videokamerát, de nincs rá elég zsebpénzem, mert nem kapok zsebpénzt, próbálkoztam már piacra kimenni több kevesebb..
Létezik olyan program amivel számlát lehet készíteni?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu