Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy kisebb mennyisegu...

Vettem egy kisebb mennyisegu bitcoin-t. Megyeget felfele-lefele az ara de sose megy annyora fel hogy nagyot kadzaljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 21:02
 1/6 anonim válasza:
Nem keveset kell venni..
2017. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj el dolgozni.
2017. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ALTCoint. Vagy szerencséd lesz vagy nem, de a BTC csodát kb 6 éve lekésted.
2017. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pptomi válasza:
Pénzt pénzből lehet csinálni. Sok pénzt pedig sok pénzből.
2017. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mikor vetted? mert mostanában elég sokat ment fel. de ha a buborékokra hajazol akkor rossz hírem van azok eléggé ritkák ráadásul a bitcoin egyre stabilabb.

azoknak a meglovagolására szerencse kell ami vagy van vagy nincs folyamatosan újra meg újra viszont nem nagyon van.

ha igazán sokat akarsz kaszálni ahhoz nem egy nagy húzás kell hanem rengeteg kicsi. ahhoz pedig alaposan bele kell ásnod magadat a témába hogy tud mik a jó húzások.

2017. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 geohunter válasza:
Én 2015-ben vettem 5ezerért 0.06870 BTC-t, ami mostanság (majd két év elteltével) 40-45 ezret ér. Ha ezt tudom, akkor nem 5ezerért, hanem 5 millióért vettem volna és most lenne 45 millám. Szerintem hosszú távon gondolkodj, ne akarja gyorsan-hamar meggazdagodni. És mindig csak annyit fektess be, amennyinek az elvesztése nem tesz lapátra anyagilag: merthogy nincs semmi garancia rá, hogy az árfolyam állandóan csak fölfele fog menni. Rövidtávon viszont ne várj irreálisan nagy ingadozást. Ez olyan mint az időjárás: Januárban a -10 után jöhet egy hét, amikor 5-10 fok van, de a 40 fokhoz meg kel várni az augusztust. (Azzal a különbséggel, hogy a BTC-nál nem tudhatod, melyik irányba mozdul el hosszú távon az árfolyam) Amúgy mennyi BTC-d van? Ha esetleg vevőt keresel, csak szólj, megtaláltad :)
2017. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!