Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magánszemélytől rendelt...

Magánszemélytől rendelt csomag a megegyezésünk szerint 25E Ft értékben jött volna, de 0Ft-ért vettem át a postán. Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Egy cipőt vettem használtan a Jófogás oldaláról (boltban 84ezer forint a cipő), megegyeztünk, hogy 25E forintért elküldi utánvétes csomagként, ám amikor megérkezett a postai értesítőn 0Ft állt és annyiért is vettem át. Az eladó azóta letörölte a terméket, viszont nem kaptam semmilyen jelzést, hogy örülne ha utólag kiegyenlíteném. Lassan 1 hónapja volt ez. Mit tehetek? Várjak évekig hátha jelez, hogy ki kellene fizetnem?

2017. máj. 27. 14:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
SziSzilvi95! Ha a Jófogás alkalmazásban egy termékkel kapcsolatban történik üzenet váltás és nem külön e-mailben akkor amint letörli a terméket, nem sokkal rá az egész beszélgetés eltűnik. Bullshit-nek tarthatod nyugodtan, de javaslom próbáld ki.
2017. máj. 31. 02:11
 12/12 anonim válasza:
Akitől vásároltad,a neve,lakcíme, E-mail címe fel volt tüntetve a szállítón,mellesleg neked tudnod kell kitől rendelted,nem igaz? A korrektség megköveteli hogy kifizesd,mert ha nem,abból csak rosszul jöhetsz ki!Ismeri a lakcímed,E-mail címed,van megrendelési szám,stb!Azt sejtem ki az egészből hogy szeretnél biztató szavakat hallani,hátha ingyen a tiéd maradhat!ha ez így van,ez jellemtelenség és tényleg taplóság!
2018. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!