Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki, pontosabban melyik cég,...

Ki, pontosabban melyik cég, vagy vállalat vásárok fel veterán autókat? Meglehetősen régi autó,30 éves is elmúlt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2017. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy autó régi, még nem feltétlenül veterán.

Megvannak a pontos szabályai, mikor minősül egy autó veteránnak - nézz utána a neten.

2017. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Skoda 120l

2017. jún. 2. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a Skoda 120L-ből dunát lehet rekeszteni. Hacsak nem már egy szépen felújított példányod van.

Milyen árra gondoltál, milyen állapotban van? Papírok rendben?

2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem a problémám, hogy a motor a napokban robbant fel és ez javíthatatlan. Rendszeresen volt karbantartva, töbsször volt festve és lemosva ezért szerintem korához képest meglehetősen szép. Papírok rendben vannak.

Azért kérdeztem hátha van esetleg egy autó múzeum vagy hasonló vàllalat ami már nem használható régi autókkal foglalkozik.

2017. jún. 3. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Az olyan vállalatot, amely nem használható régi autókkal foglalkozik, bontónak hívják...
2017. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merre található ez az autó, és kb mi lenne az az összeg, amit kérsz érte?
2017. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!