Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 12 napja rendeltem terméket...

12 napja rendeltem terméket Guangzhou, China-ból az eBay-on keresztül. Honnan tudom, hogy mikor adják fel a csomagomat és hogy tudom nyomon követni?

Figyelt kérdés

12 napja rendeltem egy terméket. Átutaltam a pénzt, megadtam az adataimat, a lakcímemet, irányítószámot és az országot. Természetesen free international shippingel rendeltem (Small Packets - International - Air), és fel volt tüntetve, hogy Shiping to: Europe szóval Magyarországra is tuti kiszállítják.

Még aznap ezt az emailt kaptam: Thanks for your order, XXX!

Your order is confirmed and we'll let you know when it's on the way. It will ship to XXX utca 7 Budapest 1185 HU with Free Shipping.


Két órával később ezt a levelet kaptam: Your order is on its way, xxxx!

Thank you for shopping on eBay! Your order has been marked as shipped with Free Shipping. We hope you enjoy your purchase!


Létezik, hogy már aznap feladta volna és úton van már a csomagom? És kb mennyi idő amire Kínából kihozzák?



2017. jún. 2. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
12 nap az nagyon szerencsés esetben elég...inkább 20-35 nap szokott lenni, mire megérkezik.
2017. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a munkanapok számítanak, általában 20-25 munkanap szállítási idő van megadva. Nekem eddig 1-2 esetet leszámítva 2x nap alatt érkezett meg, illetve volt olyan is amikor bő 2 hónap alatt, egyszer csak beesett a postással, meglepődtem én is. A nyomonkövetés lehetőségéről legtöbbször emailben kapsz infót vásárlás után.
2017. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!