Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha en fizetnek, abbol nekem...

Ha en fizetnek, abbol nekem lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ha en fizetnek valakinek, hogy korrepetaljon, aki pl. egy egyetemista, mivel szamlat nem kerek (nincs ra szuksegem), igy ha o pl. nem adozna, azzal en is meguthetnem a bokam? Atutalassal fizetnek, mert mashogy nem lehet, neten korrepetalna. Tehat en is torvenyt sertenek? Szeretnek tisztessegesen eljarni, viszont olyan jol magyaraz, hogy jo lenne, ha tanithatna.
2017. jún. 8. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Szellemi tevékenységet (mint korrepetálás, stb.) adószám birtokában lehet végezni.
2017. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ha senki nem tud róla, akkor nem lehet bajod.
2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked ebből nem lehet semmi bajod. Nem vagy felelős azért, hogy valaki, akitől árut vagy szolgáltatást veszel, adózik-e és hogyan.
2017. jún. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom harmas, en is igy gondoltam. :-)
2017. jún. 9. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!