Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért számítják be iPhone...

Mennyiért számítják be iPhone telefonomat?

Figyelt kérdés

Az iCenterben néznék új iPhone-t, de nem tudom, hogy mennyiért számítanak be egy jó állapotban lévő iPhone 6s telefont.

Mennyit kaphatok érte? És ti nektek mennyiért számították be?

A válaszokat köszönöm!



2017. jún. 9. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

egyszerűbb lenne elmenned gsm boltokba, és kérdezősködni, mert ez piaci alapon működik elsősorban, utána meg egyénileg. értem ez alatt azt, hogy egy boltos eleve be sem veszi, ha van már neki másik kettő is, és azokban is áll a pénze, másodrészt meg boltok ajánlatai között lehet 10-20ezer Ft különbség is.


én nem tudok jelenlegi árat, de nekem volt egy független 64 gigás 6S, és szegeden január közepén adtak érte 140ezret...és ők nagyon korrektek voltak.

régebben az 5S-emet is hozzájuk adtam be, akkor max 5ezerrel adtak kevesebbet érte annál, amit én is kértem érte...

2017. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!