Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet szerződést hosszabbítani...

Lehet szerződést hosszabbítani a Vodafone-nál akkor, ha van egy pár napos számlatartozás?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy interneten és telefonon ilyen esetben nem lehet szerződést hosszabbítani. Viszont üzletekben, személyesen lehet? - Erre a 1270-n nem tudtak választ adni, viszont én úgy emlékszem, hogy egyszer már hosszabbítottam pár napos tartozással, az egyik üzletükben.



A szerződésem pár napja járt le, tehát jogosult lennék hosszabbításra, viszont van egy 2 napos számlatartozásom is. (Mindig 6-8 nappal később szoktam befizetni a számlákat, mert úgy kapok fizetést.) - Viszont ma összetörtem a telefonomat, és gondoltam kiaknázom a hosszabbítás adta lehetőséget, és onnan pótolom az összetört telefonomat, mivel általában 1 forintért megtehetem ezt.


Viszont számlatartozással szerintetek lehetséges ez?


2017. jún. 9. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
A sok szóismétlésért elnézést. - Már este van. :)
2017. jún. 9. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen abban a pillanatban, ha kifizeted a tartozásodat. Így van ez más szolgáltatónál is.
2017. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valaki hasonló problémába futna:


Sikerült szerződést hosszabbítanom ma a tartozásom ellenére is. - Nem tudom, hogy van-e hozzá köze annak, hogy 14 éve vagyok Vodafone ügyfél, és néhány napos csúszásokat leszámítva soha nem volt problémám, vagy pedig annak, hogy átlagon felüli összeget fizetek. - Mindegy is, remélem segítettem valakinek.


Természetesen a tartozásomat 3 nap múlva rendezni is fogom. :)

2017. jún. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!