Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri diákhitelt felvenni...

Megéri diákhitelt felvenni hogy ne kelljen aprópénzért suli mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyit fizetnek diákmunkáért, ha mondjuk fizetnek 70 ezret havonta akkor is mondjuk hazaadok 30 ezret rezsire és a maradék szemeszterenként 6x40 ezer a tandíjra elég szinte semmi másra. Ha suli után külföldön dolgozom úgyis hamar visszakeresem és legalább nem kell suliévek alatt trógerkedni, vagy pénz nélkül menni mindenhova, nem?
2017. jún. 11. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én felvettem, mert tudtam, hogy el fogok tudni helyezkedni jó pénzért meg hogy egy darabig még úgy is szülőknél maradok.

Nem bántam meg.

Viszont ha valami himi-humi szakra mész.... én nem ajánlom.

2017. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ott kezdeném, hogy azért nem dolgoznék iskolás éveim alatt, de főleg nem vennék fel diákhitelt, hogy 30 ezret hazaadjak. A szülőknek alapvető feladatuk a gyerekük eltartása a tanulmányok alatt, nem csak erkölcsi, hanem jogi értelemben is.
2017. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem diákmunkából illene hazaadni hisz akkor én is dolgozom. Nem a diákhitelből ami diákköltségekre van.
2017. jún. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!