Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem mekibe főállásra...

Jelentkeztem mekibe főállásra (8órába), mennyi idő után keresnek? Többit lent leírom.

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne hogy a jelentkezési lap leadása után mennyi idővel rá szokták az embert hívni ha felveszik?

Valamint a részmunkaidősöket vagy a főállású 8órásokat veszim fel jobban? Heti 5napot írtam a papírra, éjszaka és nappali beosztásra



2017. jún. 13. 18:25
 1/3 anonim válasza:
2-3 héten belül visszajeleznek. Először egy HR-es fog nagyon általános infókat mesélni a munkáról, bérről, beosztásról egyebekről kb 6-8 fős felvételis csoportnak. Ott megmondhatod, melyik étterembe mennél, de a végső döntés általában a Meki HR-es emberé lesz... Emberhiány van, nem nagyon válogatnak, mindenkit kipróbálnak, aki eü szempontból munkaképes. (Lesz egy kötelező pályaalkalmassági eü vizsgálat a felvételed előtt)
2017. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2017. jún. 15. 21:52
 3/3 anonim válasza:
Engem egy hét után hívtak, semmi HR-es ember nem volt, rögtön az étteremvezetővel találkoztam, az elbeszélgetés abból áll, hogy akkor mikor tudsz kezdeni. Részmunkaidőseket alig-alig vesznek nálunk fel, inkább 8 órásakat.
2017. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!