Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm tartozik 150....

Egyik ismerősöm tartozik 150. 000 Ft-al. Aztmondta feladta rózsaszín csekken. Mennyi az átfutási idő? Ennyi pénzt kihoz a postás? Esetleg hogyan tudom megérdeklődni hogy valóban felatda?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 19:59
 1/6 anonim válasza:
86%
ha megérkezik 1 héten belül, akkor feladta
2010. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
elkéred a csekk számát és érdeklődsz a postán...
2010. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy mutassa meg a bizonylatot.
2010. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Megérkezik, nekem azt hiszem 5 nap alatt jött meg, már én i azt hittem nem fog megjönni
2010. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy tizenpárezres összeg 2 nap alatt jött meg. Egy adásvételnél oldottuk meg a fizetést így. Mikor láttam a szkennelt képet a bizonylatról, csak akkor postáztam a terméket.
2010. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha feladta akkor már mára meg kellett volna, hogy kapd. Ha nem ért oda hozzád, akkor kérdezd meg az a belföldi utalvány azonosítószámát tőle. A feladóvevénye alján megtalálja. Ilyen formátumú: 12345678 701 81. A postán ez alapján utána tudnak nézni. Ha ezt nem tudja megadni, vagy téves számot ad meg tuti nem adta fel. Egyébként csak 100000 ft-ig viszik házhoz a pénzed. Ebben az esetben csak értesítést kapnál, hogy menj be a postára a pénzedért
2010. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!