Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki Németországba tervez kiköltözni úgy egy- féléven belül?

Figyelt kérdés
Ti hogyak készültök? Mire érdemes figyelni? Van valami tanfolyam amit ha itthon elvégzek akkor kint már annyival előrébb leszek (gondolok itt targoncásra vagy akármire)?

2017. jún. 15. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyelv. Ez a legfontosabb, a német nyelv nélkül senki és semmi vagy Németországban.


Targoncás képzés egy nap, ráadásul német papírt kapsz, nem kell még külön hivatalos fordítással bohóckodni.


Mellesleg ha van valami szakmád, az sokat segít...

2017. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szüleim fél én egy év múlva költözök Németországba.Én angolt (mást nem is lehet) tanulók a suliban szóval a nyarat meg az elkövetkezendő egy tanévet német tanulással fogom tölteni.A szerencsém hogy anyukám régen anyanyelvi szinten most már (a nem használt tudás kopik) "csak" haladó szinten beszéli a nyelvet apum meg középfokú nyel vizsgája van és elég jól beszéli a nyelvet.Szóval amellett hogy magántanároz fogok járni itthon is tanulhatom /gyakorolhatom a nyelvet.Meg kérdezhetem hogy hány éves vagy?Németország mely részére fogsz költözni?Ha gondolod beszélgethetnénk. 14L
2017. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!