Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor oldják fel a pénzemről...

Mikor oldják fel a pénzemről a zárolást? Egyáltalán meg kapom valaha?

Figyelt kérdés
Sajnálatos dolog történt velem a 21. században. Egy takarékszövetkezetnél van a folyószámlám és kártyám is. Egy OTP-s ATM-ből vettem ki 50000ft készpénzt. Sikeresen ki is adta, az egyenleg is stimmelt. 3 nap múlva újra vettem ki 10 ezret, és láttam az egyenlegből, hogy 50 ezer ft hiányzik. Itthon megnéztem a netbankot, és 50 ezer ft zárolva volt. Hívtam a bankot, ahol mondták az otp zárolta azt az 50 ezret valami technikai hiba folytán mégegyszer (amit már kivettem). Annyit tanácsoltak írjak panaszt, és kivizsgálják. Megengedhető ez, hogy hetekig vizsgálják ezt az ügyet, hiszen mi van akkor ha közben éhenhal egy család. Ha 100 ezret veszek ki és marad 20 ezer rajta, akkor minusz 80-at zárol?
2017. jún. 15. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!