Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A TESCO hipermarketei, stb....

A TESCO hipermarketei, stb. valaha nyitva lesznek még újra 0-24-ben Magyarországon?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tájékozatlan vagyok, vagy már elfelejtettem, de a vasárnapot kivéve eddig miért nem folytatta a 0-24 nyitva tartást? Most a módosítással, ha akarná, újra nyitva lehetne 0-24, vagy ez a remény végleg veszett?

2016. ápr. 15. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Már miért ne lehetnének nyitva? Tudtommal az érdi pl eddig is nyitva volt non-stop (nyilván vasárnapot leszámítva).
2016. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Az érdiről nem tudtam.
2016. ápr. 15. 19:15
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%
Ugyan "vasárnapi boltzár" volt a köznyelvi neve, de az este 10 reggel 6 közöttre is vonatkozott. Most azt mondják, hogy visszaállítják a boltzár előtti állapotot, tehát elvileg azt is. Viszont csak vasárnapi boltzár eltörlésről beszélnek. A rendeletet magát meg nem olvastam még.
2016. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

Ránéztem:

"Az új szabály szerint az éjszakai, azaz az este 10 és reggel 6 közti nyitvatartást az önkormányzatok szabályozhatják majd, ahogy akarják. "


Szóval akár lehetnek is 0-24-es üzletek.

2016. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszaállunk a 2015. március előtti állapotokra, teljes mértékben, szűk 1 órán belül (holnaptól hatályos a módosító törvény). A Tesco 99% valószínűséggel vissza fogja állítani a 0-24-es nyitvatartását is, mivel előtte sem valami különleges, ismeretlen okból voltak nyitva, hanem nyilván ez megérte nekik. Csak a "vasárnapi zárvatartás" az éjszakákat is érintette, mert egyeseknek nem tetszett, hogy valaki szolgáltatni akar, piaci igényt kielégíteni. Nyilván nem rögtön fog visszaállni minden, de május-júniusra igen, meg nyilván nem lesz az összes egységük 0-24-ben nyitva, hiszen azelőtt sem volt.
2016. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt 24 órás nyitvatartás, mert a törvény nem engedte.


Tegnaptól pedig az önkormányzatok hatásköre eldönteni, hogy ENGEDI-E az éjszakai nyitvatartást.


Jó eséllyel lesz olyan Tesco, ami ismét 0-24/7 lesz nyitva, de biztos, hogy nem mind, mert lesz, amit nem éri meg éjszaka nyitva tartani és lesz, ahol nem engedi az önkormányzat.

2016. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. március előtt is az önkormányzat hatásköre volt, ebben semmi különös nincs.
2016. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem visszaáll az is, én nagy ritkán voltam 23 körül, jól jött. A diákoknak is jó volt, hogy volt lehetőség éjjel dolgozni.
2016. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Csak akkor áll vissza, hogy bebizonyosodik újra, hogy van rá vásárlói igény (Ez a Tesco válasza)


Az alábbi oldal épp az ilyen emberek kedveléseit gyűjti, ha lesz elég, újra írnak kérelmet az ügyben :)


Aki megteheti kedvelje az oldalt! :) köszönjük


[link]

2016. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 5-től van Tesco, nem 6. Már a zárva tartás ideje alatt változtatták viszonylag hamar 6 helyett 5-re, így aki 6-ra járt dolgozni az még be tudott ugrani kajáért meló előtt.
2016. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!