Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonos nyereményjátékon...

Telefonos nyereményjátékon nyertem, de nem akarom átvenni a terméket, de már hívtak, hogy feladták. Kikerülhető?

Figyelt kérdés
Kisorsoltak egy telefonos nyereményen mondták is, hogy kiküldik a címemre. tegnap hívott a posta, hogy nem bírják kiolvasni a címet hova hozzák. Mondtam, hogy nekem nem kell semmi csomag. Mondta a postán a nő, hogy akkor nem a nyereményadó 14.000 ft-ot kell kifizetnem hanem 20.000 ft térítést, kivel elvileg hangfelvétel van róla, hogy azt mondtam oké küldjék. Ilyenkor kikerülhető a fizetés és a csomag átvétel?

2017. jún. 16. 09:09
 1/5 anonim válasza:
Semmi nem fog tortenni. Egyebkent is atveres. Ne foglalkozz vele
2017. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Abban az esetlben is, ha igaza van, hogy beleegyeztem? hülye fejjel csak az kerülte el a figyelmemet, hogy fizetnem kell a nyereményért.. Igaziból a család azt mondja hagyjam hülyeség az egész.. Nekem is volt már olyan, hogy lakcimkartya hiányába nem tudtuk átvenni a csomagot azt mondták visszaküldik 10 nap múlva. Akkor ez most hogy van?!

Félek, hogy nagyobb összeg halmozódik fel. Akkor nincs ilyen, hogy ha nem veszem át akkor fizessek?

2017. jún. 16. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyeremény az amiért még fizetned is kell? Nem sok eszed van haver.
2017. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Semmi nem lesz csak ijesztegetnek. Amúgy engem is felhívtak mar ilyennel 2x is jajj de jó nyertem stb aztan utánvéttel meg fizessem a nyereményadot nekik. Amit amúgy nem is nekik kellene fizetni hanem utolag bevallani szóval kamu az egész. Illetve a nyereményadőt szinte minden nyereményjáték ál átvállaja a szervező ahol nem az átverés. Emiatt ne fájjona fejed elejtsd el az egészet! Nincs vele dolgod ha beprobalkoznak rakd le a telot. Nehogy barmit fizess! Ha fölös pénzed van inkabb utald nekem :-))(
2017. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jah meg olyanoknadölj be hogy nyertél 100 ezer ftot hurra hurra és utána tölts fel egy mobilszamot. Ezekkel is zaklatnak es van aki bedol nekik
2017. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!