Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eu-n belül (másik országban)...

Eu-n belül (másik országban) mennyi a paypass limit, amennyit még pin nélkül fizethetek?

Figyelt kérdés
leginkább Németország és Hollandia érdekelne, mivel oda utazok és kíváncsi lennék rá. De neten erről nincs infó.
2017. jún. 17. 12:55
 1/3 anonim válasza:
A kontactless fizetésnél is kérhetik a pin-számot, tehát az nem garancia, hogy nem ellenőrzik akár még az aláírásodat vagy a személyidet is. Főleg ha fiatalkorú vagy
2017. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, felőlem ellenőrizzék, engem csak az érdekel, hogyha kint fizetek, mekkora összeghatár felett kell a pin. nincs se fekete se fehér hátterem, nem illegális dolgok miatt érdekel, csak a neten erről nincs infó fent.
2017. jún. 18. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem egy német kollégámat, de nem tudta, így beírtam gugliba, hogy "paypass deutschland pin". Rengeteg találtatot dob ki, hogy 25 euró alatt nem kell pin. Biztos Hollandiára is lesz találat, próbáld meg.
2017. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!