Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb mennyit kellene keresnem...

Kb mennyit kellene keresnem Angliában, hogy az itthoni életszínvonalamat - 300 ezret keresek - fenntarthassam kint?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 17:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: igaz, igaz, de itthon mégsem akarok maradni a közszolgáltatások állapota (nem csak az egészségügy) miatt meg a gazdasági helyzet miatt
2017. jún. 19. 22:37
 12/18 anonim ***** válasza:
És szerinted kint tudnál dolgozni mint pszichológus?
2017. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Írta, hogy ezzel kapcsolatban nem hallott jókat Angliáról.....

Mondjuk én azt gondolnám, hogy a pszichológus egy "népszerű" szakma lehet bárhol, a mai világban könnyen bekattan az ember.

2017. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nem próbáltam. Miért? A nyelvvel nincs problémám. Ha biztos lennék benne, hogy alkalmaznanak pszichologuskent, nem aggodnek az eletszinvonalamert.
2017. jún. 20. 09:34
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi 13as a biztatás ;)) igen, nem azzal kalkulalok h feltétlen pszichologuskent dolgoznék
2017. jún. 20. 09:37
 16/18 anonim ***** válasza:

Van félretett pénzed amit ha el is buksz nem baj?

Mert ha van, akkor vágj bele. Ha nem megy a dolog kint, hazajössz és folytatod itthon.

Senki nem fogja tudni innen megmondani hogy bejön e az élet majd kint.

Egyet tudok 300 as fizuval maradnék a seggemen otthon. Mivel sima szakmunkás vagyok így otthon 100-150E ft-ot tudtam keresni, 8-10 órában.

Kijöttem Ausztriába, kezdetben napi 10-12 óra kemény melóval 1700-1800 eurot szedtem össze. Most pár éve már 8 óra melóval megkeresek 2000 et. Hozzáteszem ennél a letöbb külföldi kevesebbet keres. Szerencse és kitartás kérdése is a dolog. Én is szerencsés vagyok hogy a jelenlegi helyemet megtaláltam. Voltak olyanok ahol azt mondja kis túlórával olyan 1400 euro.... Hát mondom az kevés. Teljesen más árak vannak itt is, meg gondolom Angliában is mint otthon. Minden attól függ mennyit fogsz keresni kint, és ezt csak akkor tudod meg ha ott vagy, illetve hogy mennyi lesz majd a kiadásod. Én szobát bérelve, spórolósan élve, olyan min800€ - t tudok félretenni havonta. Ami külföldiként jónak mondható. Sokan csak pár száz eurot tesznek félre. Na azért én nem jöttem volna ki.

2017. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Utolsó, azt szeretném kérdezni, hogy amikor kimentél, mennyire beszéltél németül? Gyárban dolgozol vagy vállalkozónál?

Bocsánat az off-ért ;).

2017. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
16os köszi szépen a választ, nagyon informatív volt! :)
2017. jún. 20. 17:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!