Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » K&H-ban mennyit keres egy...

K&H-ban mennyit keres egy kezdő ügyintéző kb. nettóban bsc közgazdász diplomával?

Figyelt kérdés

Mennyit keres?


Meg akinek van véleménye, h ez szívatós vagy jó munka-e az is érdekelne.



2017. jún. 20. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

jó munkahely az biztos.

menj el érdeklődni, én kb 5 éve dolgoztam ott.

szerintem a netto fizu 140 fölött van

2017. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

140 ???

Diplomás bérnek az semmi.

Akkor rosszabbul keres mint egy tanár, mert az 170 kb. vagy egy jobb szakma.

Azthittem 200 nettó felett.

Ez borzasztó.

2017. jún. 20. 12:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Vidéki fizetések érdekelnek inkább, nem a budapesti.
2017. jún. 20. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 140 környékét kaptam még 2012 végén mikor felmondtam, költözés miatt.

Mára már lehet sokkal többet keresnek, menj be, érdeklődj utánna :)

2017. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A videki pozicioknal altalaban nem elvaras a diploma, csak elony es kulunosebb angol tudas sem kell hozza, mas nyelv meg aztan plane nem. Attol, hogy van diplomad, nem fognak neked olyan munkara tobbet fizetni, ahol nem elvaras.
2017. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De hát SZTE-n közgáz bsc-n semmit se tanítanak a gazdasággal, tőzsdével kapcsolatban, csak sok hülyeséget. Elvégzi az ember 2-esekkel, puskázással, mint egy átlag egyetemista.

Aztán mit lehet kezdeni ilyen diplomával. Elmenni egy bankba.

Ott meg 140 nettókat adnak.

Azthittem legalább adnak annyit, mint egy Lidl-ös pénztárosnak vagy tanárnak, szakácsnak ilyesmi.


Ráadásul a legtöbben azért csináljál, h bankba elmenjenek, de ezekszerint nem is kell diploma oda, elég egy okj.

2017. jún. 20. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
De kell diploma, es a kezdő bér az ennyi kb, de cégtől függ. Nyilván pont az átlag egyetemista az ezt fogja kapni, de aki nem kettesekkel végzi, kapcsolatokat épít es minel tobb gyakorlati tudást próbál szerezni egyetem alatt, akkor lehetséges, hogy lesz mar vmennyi szakmai tapasztalata, es a diploma utan jobb lehetőségekkel indul. De a fizetést nem is a diplomadert, hanem a munkahelyen elvégzett munkadert fogod kapni. Vidéken a 140 nettó teljesen reális tapasztalat nelkul, friss diplomával. Különben meg egyetemen is, ha bérről beszelunk, akkor bruttó, es nem nettó.
2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

[link]


[link]


[link]


Nem fontos a diploma! Ha már egy ismerősöd van a bankban az sokkal nagyonbb előnyt jelent!

2017. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a diploma szükségét ugy ertettem, hogy az elore lépéshez, es a további lehetőségekkel kapcsolatban. Nyilvan a parlamentben sem szükséges a diploma ha poharat hordozol. Ez az ügyintéző kb az mint a Tesco, Lidl áruházakban a pénztáros. Betanított munka, bscvel tulképzett vagy. En sem adnék többet egy ügyvédnek, hogy felseperjen a házban, mint egy takarítónak.
2017. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a fizetést nem a te végzettségedhez igazítják, hanem hogy az a munkakör, amelyet te végzel, milyen végzettséget követel. Banki ügyintézőként olyan bruttó 220-240 lehet a fizetés, de ez régiónként változó.
2017. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!