Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az amire életedben sok...

Mi az amire életedben sok pénzt elpocsékoltál és mik voltak a legjobb vételek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Amire sokat költöttem : szerencsejáték

amibe érdemes volt befektetni: a tanulmányaimba

2017. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elpocsékolás: főiskola. Bár ez sem teljesen pocsékolás. Az nagyon jó, hogy van diplomám. Viszont mai ésszel, már teljesen más szakot választanék. Mivel munka mellett végeztem, csak levelezőre volt lehetőségem, ami ugye fizetős. Így utólag kicsit megbántam, hogy nem máshova jelentkeztem. De hát akkor még nem volt ennyi élettapasztalatom.

Olyan nincs, amit teljesen rossz döntésnek és elpocsékolásnak érzek. Eléggé jól tudom kezelni a pénzügyeket.

Legjobb vétel: a mostani lakásom, pont akkor sikerült megvenni, amikor nagyon alacsonyan voltak a lakásárak. Olcsóbb volt, mint a korábbi kisebb lakásom.

2017. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Rengeteg pénzt költöttem piára és nőkre. Viszont a legjobb vételek is ezek voltak.
2017. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Autó tuning, viszont nem bánom.

Legjobb vétel? Passz... Voltak kis mocijaim amiket nagyon szerettem és megérték azt a pénzt.

2017. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!