Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Bitcoin ATM-ből...

Hogyan tudok Bitcoin ATM-ből bitcoint szerezni? Mennyi az ára? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha jól tudom akkor vagy úgy lehet hogy megnyitod a bitcoin tárcádat és rányomsz a qr kódra amit az ATM felé mutatsz és utána fizetsz készpénzzel. Ha nincs a telefonon internet akkor nem tudja rárakni? És ha az ottani wifi-n keresztül csinálnám az mennyire biztonságos?

2017. jún. 27. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefonon nem kell lennie internetnek.


Persze nem fog megjelenni a tárcádban a Bitcoin mert az app nem tudja lekérni az aktuális egyenleged internet nélkül. De attól még megkapod és amit internet közelébe leszel megjelenik.

2017. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltad már, vagy csak így gondolod?
2017. jún. 27. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de ismerem a Bitcoint. És ahhoz hogy neked küldjön valaki bitcoint nem kell a neten lenned.


Youtube-on amúgy nézegetheted van egy rakás videó.


(A magyar ATM lehet bekéri a telefonszámod és küld egy ellenőrző SMS-t tranzakció előtt.)

2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Localbitcoins.com-on sokkal kényelmesebb és általában jobb árfolyamon vehetsz.
2017. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam valahol az a lehetőség 2-szer drágább mint az ATM.
2017. jún. 30. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg 300+ tranzakcióm van LBTC-n. :)

Nem azt mondom, hogy átlagban nem drágább, de mindig lehet valakit találni aki 1:1be válltja. De amúgy CEX.io kb 3%ot számol fel, Coinbase 3.9% stb, tehát ott sem vészes. Elég nagy választék van. Ahhoz képest a jelenlegi árfolyam az ankeres atmnél 727k, a BTC középárfolyam pedig 680k és coinbasen is csak 683k. Viszont a CEXes ár tényleg drágább most.

2017. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!