Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A dollár árfolyama vissza...

A dollár árfolyama vissza mehet 290-300 Ft közelébe?

Figyelt kérdés
Annak idején december körül vettem egy pár dollárt és még minden várom , hogy vissza menjen 290-300 Ft közelébe. Kb mikorra várható , egyáltalán valamikorra van rá esély ?

#dollár #árfolyam #visszaesés #dollár árfolyam
2017. jún. 29. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én is örülnék neki, szurkoljunk együtt :)
2017. jún. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi , várom a további válaszokat is !
2017. júl. 12. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Hat ezt nagyon bizonytalan elore megmondani, hisz sok tenyezotol fugg. A dollar feltetelezem nem lehet most tul nepszeru Trump politikajanak koszonhetoen, ezert nincs tul nagy kereslet ra, hogy ez a jovoben valtozni fog-e nem tudom. Gondolom deviza parral probaltal kereskedni USD-HUF feltetelezem, mivel csokkentik az alapkamatot egyre tobb forint lehet a piacon, tehat inflalodhat a forint es ezert nohet a dollar erteke, de ilyenkor a forint gyengul tehat, ha el is erne a 290-et csak latszatra kapnad vissza a penzed, erteke ugyanannyi lenne mint most. Szoval a kerdesre a valasz, ezt nem lehet biztosra megmondani, de van ra esely hiszen a legnepszerubb penznemrol beszelunk.
2017. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. De szerintem november , december környékén fog visszamenni 290, vagy fölötti értékre.

De nagyon kíváncsi vagy, további válaszokat várok még , az előbbieket köszönöm mindenkinek !

2017. júl. 21. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem fog. Túlárazott volt. Most van a valódi értéken. Emellett a forint további erősödése várhato a dollár erejétől függetlenül, majdnem minden elemző 240-250-es dollárt vár a jövőben.
2017. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs olyan, hogy valódi érték, bár az való igaz túl magasan volt a dollár. Az értéke mindennek annyi, amennyi rá a kereslet. A dollár csupán nem népszerű, a vártnál rosszabb makrogazdasági adatok és Trump miatt. A forint erősödését is átmenetinek jósolják, ugyanis a közeljövőben van esély monetáris lazításra. Bár az is igaz, most a geopolitikai helyzet nem éppen a dollár erősödését fogja eredményezni várhatólag. Bár egy további jó tanács, legközelebb történelmi csúcson levő árfolyamon ne vásárolj valutát. Akkor veszünk mikor lent van az ára. :)
2017. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A dollár csupán nem népszerű, a vártnál rosszabb makrogazdasági adatok és Trump miatt."

Ekkora hülyeséget régen olvastam. A devizapiac nem népszerűségi verseny... De azért lehetett egyet trumpozni, lol.

2017. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de van ahhoz is köze bőven. Mivel emberek fektetnek be, sokat számít egy egy állam megbízhatósága is , ergo a kormányon lévők.
2017. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog felmenni.

Ha pedig másért is lehet majd kapni olajat nem csak amerikai dollárért akkor eltudok képzelni egy 150 Ft alatti árfolyamot is.

2017. dec. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy egyhamar visszamegy.
2017. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!