Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E- bay on van még valami...

Pszicho88 kérdése:

E- bay on van még valami teendő paypalos fizetés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvettem az árukat e-bay -on és paypal -al fizettem értük.

Kaptam a paypal accountra és mailban is levelet, visszaigazolást. Van még valami teendő, vagy csak várni kell a megérkezést? Kapok a vevőktől is visszaigazolást, hogy megkapták a pénzt?


Nem találtam lehetőség beállítást, hogy most futár hozza e, vagy postai kiszállítás legyen.

Ez választható, vagy előre meghatározott?



2017. júl. 1. 23:19
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.:)
2017. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs más dolgod csak várni,hogy a postás hozza. :)

2017. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a vevő te vagy ők az eladók,de nem jelzik,ha megkapják a pénzt esetleg vissza küldik,ha nincs az adott termékük.
2017. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. :)



Mindegyik rendelésem célba ért, egyet kivéve. Ennél a következő hibaüzenetet kaptam:


"This order was not successful. Order cost has not been included in the total amount. The seller hasn't received payment for this order yet"


Azt írják, hogy a rendelés nem volt sikeres. A rendelés költsége, nem tartalmazza a teljes összeget. Az eladó nem kapta meg a pénzt a rendelésért ezidáig.

Ma, vagyis szombat reggel rendeltem meg és ezt szombat este írta. Mikorra érkezik meg hozzájuk a pénz? Szabadnapon, vagy munkaszüneti napon is célba ér, vagy csak a munkanapon? Köszönöm. :)



Tudja valaki, hogy mi a teendő ilyenkor?

Paypal -al fizettem, megvettem az árut, elküldtem a pénzt érte és kaptam is róla visszaigazolást, hogy fizettem.

Az imént írtam neki, várom a válaszát.

2017. júl. 2. 00:14
 5/5 anonim válasza:

PP-en keresztül max kb. 3 nap, mire átér a pénz.

Gyanítom te esetedben más a probléma.

Össze van kötve a bankszámlád a PP-el? Ha nincs, akkor lehet, hogy nincs rajta elég fedezet.

Ebayen nézd meg, hogy az itemnél mit ír, hogy fizetve, vagy sem. Illetve Ebay historyban, hogy vontak-e le pénzt, vagy van-e pending transaction.

Ha nincs és nem jelzi, akkor fizesd újra.

2x nem fog elmenni a pénz, de ha mégis, akkor visszaígényelheted, hogy duplikáció volt véletlenül.

2017. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!