Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon keresztül fizetnének...

Paypalon keresztül fizetnének az eladó biciklimért, biztonságos ez?

Figyelt kérdés
Eladom a bicóm és egy külföldi egyén írt ,hogy megvenné ehhez nevem, paypallos emailem, telefon számom kéri. Elméletileg küldene egy futár szolgálatot aki felveszi miután megkaptam a pénzem. Az érdekelne ,hogy mire kéne figyelnem? Van lehetősége átverni?

2017. júl. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus átverés.

Ebben a hónapban már biztos láttam másik ilyen kérdést itt, ahol az eladót ezzel akarták átverni. De folyamatosan próbálkoznak vele.

2017. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Röviden: bukod a pénzt és a bringát is. Hosszabban: át akarnak verni.
2017. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezd meg a csókától hol lakik válságövezetben hogy a te brinyód kell amiért méreg drága futár jönne ... Duma , ez a nigeriai csalás , a tróger bemásol egy számlát hogy a futár díja x pénz de felezzétek meg és te elküldöd a lét , aztán kamu paypal és banki okiratot mutogat hogy átutalt . Aztán jön a futár te kifizeted újfent mert hiba történt de visszakapod nyugi ... A végén koppansz . Hazai vevő is van rá , ki kell várni ...
2017. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha jól értem az átverés itt az ,hogy ő postázza és ergó én nem arra címre küldöm mint amit majd ő megad? és vásárlói védelem vagy mi?
2017. júl. 2. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el , hazai eseteben sincs erre biztosíték sem tetten érés nemhogy külföldi több áttéten keresztüli balekoltatásra ...
2017. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és meg is fogadom.
2017. júl. 2. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Google: nigériai csalás
2017. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!