Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem seeMTA-ba adni...

Tudnátok nekem seeMTA-ba adni par tippet? Meg kene a help mar abban is, hogy hogy kell könnyen pénzt szerezni. Gyorsan valaszoljatok pls

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 08:01
 1/3 omdzsí válasza:

Szia, leírom a számokat, mert ezt ki lehet számolni elég könnyen.


Tehát van az áruszállító, ami (ha jól vezetsz és ismered a mapot) akkor 2000 dollár 15-20 percenként és még valamennyire izgalmas is.


A második a kukás, mert 25 kukát tud egyszerre szállítani és egy kuka után kapsz 90 dollárt, tehát 25x90 ami 2350 plusz ha leadod a kukákat az 300 dollár. Összesen: 2550$, és úgy is jó ha gyorsan kell kevés pénz mert nem muszáj határt átlépni és utcánként van kuka


Az utolsó ami számomra tetszett és jól keresett, az a gyártósori munkás volt, ami azért is jó, mert nem kell kocsikázni és ezért a traffipaxok sem k*rnak meg még véletlenül sem. Ez olyan hogy hozzávalókat gyűjtesz raktárból majd átmész úgymond "kraftolni" a gyár részére. Több mindent tudsz, ezt a "Műszakvezető NPC" adja. 5-15 tárgyig kell kraftolnod pl.: 7 számológép vagy 13 tápegység. Minnél többet kell kraftolnod annál többet fizet, tehát megvan csinálva aránylag. 5-10 percenként kész lehetsz ha tudod mi hol van és mit kell hoznod az elkészítendő tárgyhoz. Minimum 320$ - Maximum 1060$. Kevésnek tűnik, de NAGYON hamar végezhetsz.


Ennyit tudtam segíteni, remélem hasznos volt.


U.I.: A többi munka is jóp fizet, ez csak az én véleményem/tanácsom, találd meg a neked megfelelőt!


Szia! G*ci ezt telefonról írtam, kicsit hosszú volt, xD

2017. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omdzsí válasza:
Bocsi, hogy csak pénzszerzési tippet adtam, de remélem ez is segít valamennyire. 😉
2017. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget,de az aruszallito munka az nekem nem lesz jo mert nem ismerem a mappot annyira
2017. júl. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!