Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban léteznek olyan oldalak...

Valóban léteznek olyan oldalak, amelyekkel egyszerűen pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal pedzegettük ezt a témát valamelyik este, hiszen én is hallottam már ezekről az oldalakról, ahol kérdőíveket kell kitölteni, esetleg videókat nézni, és emberek/cégek ezért fizetnek egy illetőnek.

Ne nézzetek hülyének, teljesen laikusként kérdezem ezt.

A normális válaszokat előre is köszönöm.:)



2017. júl. 7. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezek a dolgok tenyleg mukodnenek, szerinted ki dolgozna tenylegesen? Kamu, atveres, lehuzas, milyen szinonimakat szeretnel meg hallani?
2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is 1-2, ami tényleg nem átverés, akkor az úgy néz ki, hogy 20-30 óra ráfordítással kereshetsz kb 5 dollárt.
2017. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ilyen. Egyszerűen nem fogsz pénzt keresni semmivel. Vegyél inkább lottót.
2017. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Netpanelen vannak ilyenek. Alapvetően a ktöltők között nyereményeket sorsoénak ki.

A 2-3 év alatt 2x volt garantált nyeremény a kitöltőknek, amiben részt vettem és egyszer kisorsoltak.

Kb. 8 ezer Tesco utalványt és 5 ezer MediaMarkt utalványt kaptam eddig tőlük.

2017. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

"Valóban léteznek olyan oldalak, amelyekkel egyszerűen pénzt lehet keresni?"


Igen, leginkább álláskereső oldalaknak hívják őket.

2017. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Vannak, és kb. 50 forintos órabért tudsz elérni.
2017. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

10 éve nem látott volt osztálytársam keresett meg ilyennel, gondoltam valami barom MLM lesz, vagy pénzt akar kunyerálni, de tévedtem és egy 3-adik agyatlan dolgot promóciózott!


A lényeg általadd keresett oldalt ajánlott, ahol 1 kérdőív kiköltése (300-500 kérdés) 1500-2000Ft, azt írtak max. 15-20 perc kitölteni, 1/4 évente 1db-ot küldenek, minimális kifizetési összeg 1 500 000Ft, kapsz 100Ft-ot minden kitöltő után, akit te vittél a rendszerbe.


Én pl. olyan röhögőgörcsöt kaptam ettől, hogy a könnyem is kifolyt, kellett egy kis idő, mire érdemben tudtam neki reagálni.


Közelítőleg 1000 kérdőívet kell kitöltened, mire eléred a minimális kifizetést, ez durván 250 év kitartó töltögetést jelent. Ezt még tudta "védeni", nem igaz, mert 2000-et is ad, korrigáltam neki 187 évre (legoptimálisabb esetben), szerinte ez sem igaz, mert 100Ft-okat is adnak, így hamarabb összejön...


Végül nem ment el üres kézzel, adtam neki egy használaton kívüli email címet, regisztráljon arról, töltögessen arról is így kapja a 100Ft-ot is.


Ha gondolod elkérem valakitől a telefonszámát, csak felkélne tölteni hozzá a telefonomat 30-32*******, de egy olyan üzletembernek, mint te ez nem okozhat gondot :) ---Ezt a részt, ne vedd komolyan, nem kell feltöltened a telefonom, csak vicc volt, mielőtt tömegesen nekiállnátok a telefon töltögetésemnek!


(Egy csajozós kérdésnél, többen kérdezték, miért nem írnak vissza SMS-t a társkeresőn a csajok. Poénból beírtam (férfi vagyok amúgy), mert nincsen pénz a telefonomon és beírtam a számomat, erre 8 nagyvonalú barom, elírtam gavallér is töltött rá 1500Ft-ot!


Ezért is csillagoztam ki most a számomat, hogy elkerüljem a sok gavallért :)

2017. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyival még kiegészíteném, igen létezik ilyen oldal pl. a gyakorin a társkereső részleg, ahogy szemléltettem is neked. Egy ismerősöm rendszeresen így tölti a telefonját társkeresőkön.
2017. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak éppen tényleg keveset fizet. Az az oldal, ahol én fent vagyok, egy kérdőívért 80 cent és 1,5 dollár között fizet, függ a hosszúságtól. Kérdőívek viszont ritkán jönnek, mert egy magyar csak magyar kérdőívet tölthet ki. Vannak ún. feladatok, ahol 3 fokozatú skálán helyezkedhetsz el, és minél jobb vagy, annál több pénzt érő kérdések jelennek meg. Mondjuk van egy olyan feladat, hogy van 8 twitter üzenet, és ítéld meg, hogy ezek egyesével pozitív, negatív vagy semleges hangvételű üzenetek. Egy fülön (kb. 6-8-10 üzenet) ha kitöltöd, kapsz mondjuk 10-12 centet. Mondjuk ha az adott feladat könnyű és egy füllel pár perc alatt megvagy, akkor azért lehet gyűjtögetni. Én személy szerint csak arra használom ezt az oldalt, hogy kisebb dolgokat vegyek magamnak (diák vagyok), pár ezer forintot szoktam gyűjtögetni, aztán kikérem. Sajnos most nem tudom fejből, de talán valami 7-8 dollár a határ, amitől ki lehet kérni a pénzed. Nekem többször is utaltak már, mindig megkaptam :)
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!