Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek véleménye a...

Van valakinek véleménye a Codeberry programozóiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 08:01
 1/7 Alexander881010 válasza:

Szia !


Eloszor is azzal kezdenem , hogy ne toluk vard a csodat , hanem magadtol . Az egesz rendszer , ahogy fel van epitve , lepesrol lepesre megtanit a kodolas fortelyaira. DE! rengeteget kell vele foglalkozni . Kell , hogy erdekeljen a szakma , kell , hogy elvezd amit csinalsz . A leckek nagyon erthetoen vannak megfogalmazva , megszerkesztve. Persze kinek milyen a felfogokepessege :D nekem a JavaScript leckek eleg erthetetlennek tuntek az elejen mert egy picit nem kezdo programozo fejjel gondolkodtak , a pelda szerkesztoi , de hala istennek mindig valamit talaltam a neten ami segitett , vagy a chatben segit valaki.Ami a lenyeg , amit ok is megmondanak , hogy ha nem tudsz valamit szivesen hasznald a googlet :D En szemely szerint nulla tapasztalattal kezdtem hozza ,es mar eleg szepen haladok .Voltak nalam is olyan napok , h ott ultem ket orat es nem jottem ra a hibara. de ami a legfontosabb , hogy ne adja fel az ember , csinalni kell es a codeberrySchool a legalkalmasabb magyar online suli tapasztalatom szerint ami adhat neked alapot , utana mar a csillagos eg johet, annyi anyag van a neten. Jo a chat szobajuk , mindenki segitokesz , ha problemad van es ha nem is azonnal de mindig valaki valaszol a a suli oktatoi kozul. Szoval osszegzem az egeszet : egy nagy loketet adnak a programozo palyafutasodnak .!!

2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!


Annyi kérdésem lenne, hogy nem kevés az anyag? Nem fizettem még elő, mert nekem ránézésre elég szegénynek tűnik a kínálat. Azért egy közepes alapnak jó ?

2017. júl. 20. 12:39
 3/7 Alexander881010 válasza:
Ha kezdo vagy akkor nem keves az az anyag , ha viszont meg mar van nemi alapod akkor 32 eurot megeri , h egy honap alatt vegigmennyel az anyagokon es hatha valami ujat kapsz :D higyd el , hogy ha tenyleg erdekel akkor kezdj hozza,
2017. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! A CodeBerry Programozóiskola - programozás tanfolyam online szerintem egy jó választás, akkor, ha minimális szakmai tudással rendelkezel és szeretnél elsajátítani egy jó stabil alapot. Ezek után nyílván önfejlesztéssel már sokkal könyebb lesz továbblépni. A tananyagok szerintem tök jók, interaktívak, könnyen emészthetők. Kicsit én úgy éreztem, hogy vannak hiányosságok. Pl:feladatban nem teljesen azt várják, amit leadtak, szóal kell google-t is használni.

Ha kedvetek támadt: [link]

2018. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom , hogy 100x jobb és sokkal olcsóbb , mint egy rendes tanfolyam. Itt mindent a magad tempójában tudsz megtanulni, akkir amikor neked jó. Tanfolyam meg kb annyiból áll, hogy lesed hogy az oktató megcsinál egy weboldalt, neked meg kb fogalmad sincs, hogy mit miért, lemaradsz stb stb.
2018. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És jelenleg már csak 6000 ft egy hónapra, ami nagyon kedvező ár egy tanfolyamhoz képest (30 000 ft/hó)
2018. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én elkezdtem az iskolát a lényeg az, hogy nem az alapoktól kezdek, mert valamennyi tudást már régebben összekapartam.

Nekem bejön az iskola.

2020. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!