Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtagadhatják tőlem az...

Megtagadhatják tőlem az álláskeresési járulékot?

Figyelt kérdés
Álláskeresési járulékot szeretnék felvenni, több mint 3 évet dolgoztam az előző igénylés óta. Fél évig otthon leszek mivel továbbképzésben veszek részt, eddig nem lesz bevételem, hanem a tartalékaimból fogok élni. Az lenne a kérdésem, ha a munkaügyi hivatalban megmondom őszintén, hogy ez a célom, és nem fogok fél évig dolgozni, nincs is szükségem munkahelyre, de a pénzre viszont igen, akkor megtagadhatják-e? Köszönöm előre is.

2017. júl. 14. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom. De miért akarod megmondani? Kérdezni sem fogja senki. Arra a 3 hónapra, amíg jár, a kutya sem fog hozzád szólni.
2017. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki fognak közvetíteni egy-két helyre, és ott rá fogják írni a papírodra, hogy nem fogadtad el.

Bukta.

2017. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első a vagyok. Szerintem továbbra se mondd el. Én voltam 3 hó álláskeresésin, senki nem közvetített sehova. Utána meg visszamondhatod az ajánlatot, pénz úgysem jár tovább.
2017. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért terveztem elmondani, mert szeretek őszinte lenni, ha lehet, de ezek szerint a munkaügyi központ nem az a hely.
2017. júl. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!