Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Supernatural-Odaát sorozatról...

Supernatural-Odaát sorozatról vélemények?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Fél éve vége volt a befejező évad utolsó részének, jó volt amíg tartott!
2017. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
A kedvenc sorim
2017. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Mint a legtöbb sorozarnál, itt is az elsõ pár évad a legjobb. De nekem a többi évad is tetszik, a vége felé van pár unalmasabb rész, de egyébként vicces és izgalmas sorozat.
2017. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem egyik kedvenc sorozatom.
2017. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#1 a 15. évad ötletét is fontolgatják, de az biztos, hogy kettő még lesz, szóval még szerencsére nincs vége.


Kérdező: Nagyon jó sorozat, a kedvencem. Természetesen -mint minden sorozatban- ebben is vannak jobb és rosszabb részek, de teljes egészében elképesztő. Izgalmas, és egyedi a szál amin elindul, akkor még eredeti is volt (sajnos azóta már jópár sorozatban feltűnnek nyomai),amikor elkezdték. Amikor azt hinnéd, hogy tudod mi lesz a vége, csavarodik egyet-kettőt és már azt sem tudod hol vagy. Olyan lények kerülnek benne elő, amikről még akkor sem gondoltad hogy létezhetnek a sorozatban, amikor jó pár évadon átrágtad magad.


Mindenképp ajánlom, eszméletlen egy sorozat, persze eredeti nyelven sokkal élvezetesebb mint szinkronnal.

És vigyázz, mert függőséget okoz;)

2017. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz Maryvel, Castiel vissza fog térni, ami szerintem teljesen irreális, ugyanis ha Dagont meg ezt meg azt ki tudták nyírni, meg ilyenek, akkor egy alsóbb rendű angyal hogy térhet vissza? Na mindegy.. Crowley hiányozni fog, mert nagyon bírtam, meg persze a boszi..😔😔😔
2017. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6-os szerintem Chuck személyével mindent megtudnak oldani :D

A kérdésre válaszolva: A legjobb sori örökre! *-*

Egyébként igen téneg laposak az évadok az előzőekhez képest, de még így is izgalmasak és újdonságszerűek + minden évadban vannak eszméletlen részek mind humor és érzelmi téren :D

2017. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1-5 évad zseniális 5-8 ig a poén tarja életben 8-tizen..mit tudom én már hánynál tart, lényeg hogy a csúcson kellett volna abbahagyni :'(
2017. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!