Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bináris kereskedéssel foglalko...

Bináris kereskedéssel foglalkozó valós oldalak?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy demo számlát a binatexen. 1000 USDből egy nap alatt sikerült csinálnom 8000-et.

Viszont itt mindenki azt írja, hogy kamu, nem fizet ki, stb.

Melyek akkor a valós, megbízható cégek?

Csak tényleg az érdekel, nem fogok beregisztralni senki meghívójával, szóval piramist nem kérek. Köszi.



2017. júl. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nincs túl sok eszed...


Csináld 2 hónapig demó számlával, és ne egy napig. Egy nap alatt szerencséd is lehetett. Sőt, több napig is lehet. Majd ha 2 hónap múlva is minden nap játszva (ugyanis kb. egyenértékű a rulettel a bináris kereskedés, csak a ruletten nagyobb az esélyed nyerni), pozitívban vagy, akkor neked való ez a dolog. De most gondolom jól le fogsz hurrogni, hogy milyen szemét vagyok.

2017. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egy napig gondoltam demózni. Csak ha a binatex átverés akkor eleve máshol is kell demozni.

Mondjuk olyanokat írtak, hogy a kifizetésnél kártya számot kért, pedig oda nem lehet utalni... Pedig lehet. A posztszovjet országokban az utalás kártya szamrol kártya számra megy.

Szóval nem tudom, valós -e a binatex. Ha valós, akkor ezen gyakorlok, ha nem akkor más után nézek.

2017. júl. 20. 19:26
 3/4 anonim válasza:
Binatexet nem ismerem, de valószínüleg nem kamu. Meg az nagyon fontos, hogy a demo számla, meg az éles számla azért nem teljesen ugyanaz (mármint valós pénzzel kereskedni)
2017. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Iqoptinon - itt megpróbáltam 10 dollárral.

Gyorsan megdupláztam, és a befektetett 10$-t kifizetésre raktam, a másik 10$al pedig kereskedtem tovább, végül már 27 lett. Aztán elbuktam az egészet, kivéve a befektetett tőkét.

Viszont nem érkezett meg még a kifizetés. Ez mennyi idő?

Demózni most az olymp trade -n próbálok, ez úgy tetszik,mint a binatex, erről a brokerről tud valaki releváns infót?

2017. júl. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!