Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megrendeltem valamit és,...

Ha megrendeltem valamit és, csak utána jöttem rá, hogy átvernek, akkor ha jön a postás el lehet e utasítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap rendeltem Freshdepil krémet és utána olvastam hogy mekkora kamu az egész.. írtam nekik, de természetesen nem válaszolnak (most hétvége van szóval lehet kell meg várni hétköznapig) akkor most mit tegyek? Nagyon drága volt 10.000 Ft és mint kiderült nagy pénzkidobás lenne. Ahogy már említettem, hogy ha jön a postás akkor el lehet utasítani? Gondoltam arra hogy ha nem nyitok ajtót akkor hagyna ott egy papírt hogy menjek be a postára... és ha nem megyek be akkor mi lesz?

Előre is köszönöm a válaszokat

Remélem tudnak segíteni



2017. júl. 23. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifizetted előre vagy utánvétes csomag? Ez utóbbi esetben mond meg a postának amikor jön, hogy nem szeretnéd átvenni, nem fogja leharapni a fejedet. :-)
2017. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felesleges bujkálni,a postásnak tök mindegy átveszed-e vagy sem,sőt még egyszerűbb is neki mert ha utánvétes akkor csak ráíratják veled a csomagra hogy -Nem veszem át (aláírás)-és kész,ha meg értesítőt hagy akkor vagy megpróbálja másnap újra vagy a postán fog dekkolni a csomag 5-10 napig amíg visszaküldik a feladónak -A címzett nem kereste-indokkal.
2017. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!