Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó webfejlesztőkre elkövetkeze...

Jó webfejlesztőkre elkövetkezendő években is lesz szükség?

Figyelt kérdés
Milyen programozási nyelveket érdemes megtanulni, ha kizárólag a weboldalak készítése érdekel?
2017. júl. 24. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkoztál eddig? Nulla tudásod van? Akkor én először az angollal kezdeném, utána HTML+CSS (ezek nem programozási nyelvek, de elengedhetetlen a webfejlesztéshez) és aztán JavaScript (ez már programozás). A következő 3 hónapban el leszel ezekkel.
2017. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ezek mennek :) Kezdő vagyok teljesen, igen. Angol is megy ezerrel, plusz HTML5 + CSS3.
2017. júl. 24. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jöhet a PHP + SQL, aztán esetleg más nyelvek is.
2017. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így tervezem, remélem jó döntés lesz:


HTML, CSS, JavaScript, PHP, SQL, + Java


Nem tudom, mennyi időt vesz igénybe ezek kitanulása, de elsődleges cél, hogy vállalkozhassak, a saját magam ura lehessek.

2017. júl. 24. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

"vállalkozhassak, a saját magam ura lehessek"


Ezért felesleges vállalkoznod. Az ügyfelek lesznek az uraid, ők fognak neked parancsolni és hívogatni munkaidőn kívül is.

2017. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Manapság szerintem a programozás az egyik legnagyobb lehetőség a vállalkozásra.


Nem feltétlen kell ügyfeleknek dolgozni, lehet fejleszteni és store-ban árulni, vagy template-kat stb. Esetleg valamilyen egyedi, pénzt termelő rendszert (természetesen ehhez marketing is kell).


Azt tudom, hogy akkor az ügyfelek a főnökök, de szerintem még mindig jobb, mint alkalmazottként.


A programozás pedig egy kitörési lehetőség ebből, főleg úgy, hogy érdekel is.

2017. júl. 24. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok vállalkozó. de sorozatosan azt látom, hogy tényleg az ügyfelek parancsolnak. Ismerősöm vállalkozó, hétvégén is telefonálgat, és időpontokat egyeztet.


Szerintem ezzel a tudással simán mehetsz egy normális céghez is, remek fizetéssel.

2017. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, megfogadom a tanácsod. Állítólag nagyon jók a körülmények IT cégeknél.


Viszont diplomát egyelőre nem tervezek, esetleg későbbiekben. Nem vagyok karrierista, nem lenne gond, ha nem tudnék később előrejutni túlságosan... Most is kevés pénzből élek, és megvagyok simán.


Szerinted nulla előélettel, hány év alatt lehet a fenti technológiákból akkora tudást szerezni, hogy alkalmazzanak? Napi 4 órát tudnék kb. rászánni.

2017. júl. 31. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:

A vállalkozó mindig dolgozik, vagy sohasem. Ez szemlélet kérdése.

Egy alkalmazott idejét viszont az elsőtől az utolsó percig beoszthatják. Van, aki ezt bírja jobban, van, aki amazt.

2017. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!