Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan költsem el hasznosan a...

Hogyan költsem el hasznosan a pénzem?

Figyelt kérdés
Mindigis az a fajta voltam, aki kuporgat, és gyűjti a pénzt . Nem vagyok smucig, bárki kér tőlem szívesen adok kölcsön, illetve ha megtetszik valami akkor megveszem. De mindig van valamennyi pénzem és mindig elég. A szüleimtől évek óta nem kérek egy forintot sem a suliba is szinte mindent én fizettem (kirándulások , külföldi utak stb). Arra fogom tanítani majd a gyerekemet hogy ő is dolgozzon meg a pénzéért ahogy én is tettem. A héten újra elkezdek diákmunkázni, lehet suli mellett is folytatom majd, szóval ismét gyűlni fog. Mert tényleg jó ha az embernek van pénze. Különböző utazásokra is gondoltam de 18vagyok, októberben 19, meg nem is nagyon van kivel , vagy mert nem érnek rá vagy mert nincs pénze senkinek. Szóval elég tanácstalan vagyok. Semmilyen nagyobb célom nincs, jogosítványt még nem szeretnék. Nagyjából mindenem megvan. Tv, telefon , tablet felesleges dolgokra nem szeretném elverni.(mellesleg 1 éve dolgoztam utoljára és 40 ezrem van, ehhez majd még jön az idei diákmunkám ) A válaszokat köszönöm 😃 18/l
2017. júl. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Utazzunk együtt. :)

Poént félretéve, nem kell feltétlen elkölteni. Dolgozz, és ha kell valamire, megtetszik hezitálás nélkül megtudod majd venni. Egyébként hasznos dolog, ha elmész belőle színházba, múzeumba, vagy veszel egy könyvet, bármi lehet hasznos amitől te "több" leszel.:) 19f

2017. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasznos dolgok: Könyvek, sportszerek, fogyóeszközök (fogkrém, borotva, stb), mozi/színházjegy, élvezeti cikkek, sör, fagyi, kaja, édesség.
2017. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

40 ezer forint az semmi, ne viccelj.

Ne költsd el, annyira bármikor szükség lehet.

2017. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valakinek egy forintja sincs csak a szüleitől kér kölcsön , na akkor már nem is olyan kevés az a 40, nem?
2017. júl. 25. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Például vegyél belőle 8 darab 5000-es címletet. :)
2017. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha elköltöd és másnap tönkremegy a telód mit csinálsz?
2017. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!