Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Iq Options! Elakadtam, hogy...

Iq Options! Elakadtam, hogy kell befizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem èrdeklődni a tőzsde iránt, rá is bukkantam az Opciomilliomos fèle szignáljelzèsekre bár nem tudtam senkivel felvenni a kapcsolatot így hanyagoltam. Ők azonban mèg ajánlottak egy brókercèget, ez a bizonyos Iq Option.. Az alkalmazását letöltve megtetszett. Olvasgattam is róla ès ha minden igaz, akkor a deposit rèszre kattintva lehet befizetni a reál számlára min.10$/€/... Itt kèrte a kártya adatait illetve valami cvv2/cvc2 kódot amit azt hiszem meg is találtam, a vègèn nagy karikában zöld pipa de közben a számlán mèg mindig nem íròdott jòvá az összeg.. A mobilbankban is látom mèg nem vonták le.. Valaki tudja a megoldást? Teljesen kezdő vagyok

2017. júl. 25. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha valaki más programot használ ès nagyar nyelven is elèrhető, megköszönnèm a tájèkoztatást. Folyik a csapból pèldául ez a Binatex nevezetű oldal is. Ki mit tud ezekről?
2017. júl. 25. 15:44
 2/4 anonim válasza:
Akkor skrill befizetés cdináj skrill számlát
2017. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnèk "ilyen" számlát csinálni, nem ismerem ès valamilyen szinten konzervatívan állok a dolgokhoz, miòta kikerült a közvilág elè a pay pal már a sokadik alternatívát hozzák lètre, èn a bankfiòkomban külön számlát nyitottam inkább amiről bonyolítom az utalgatásokat a tőzsdèvel kapcsolatban. Az appon bellüli feltöltèsnèl kellett lejárati időt megadni, itt 2017.07. időt adtam meg, de vajon ez mit jelent? 8. hó elsejèvel írhatják jòvá az accountban az összeget?
2017. júl. 30. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazábòl a lènyegi rèsz a dolognak az lett, hogy aki használja az applikáciòt ès azon keresztül fizet be ki milyen lejárati időt állít ès mikpr kapja meg?
2017. aug. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!